Rehberlik

Düzenli olarak meslek tanıtımları yapılır.
Üniversite tanıtımlarına önem verilerek öğrenci motivasyonu desteklenir.
Deneme sınav analizleri, öğrenci odaklı olarak takip edilir, veli bilgilendirmesi yapılır.
Rehberlik çalışmalarıyla öğrencilerin sınav kaygısını aşmaları sağlanır.
Sınav sonrası tercih zamanında başarılı bir rehberlik hizmeti sunulur.

Bireysel Eğitim Koçluğu

Egitim koçluğu sistemi akademik başarının yükselmesi ve öğrencilerle, yaşanan sorunların çözümünde anahtardır. eğitim koçları öğrencilerimizin bireysel gelişimini destekler, kendi hayatlarına yön vermesine yardımcı olur ve hayat boyu gelişiminin temellerini atamasında yol göstericiler görevi yapar. Her öğrencimize kare koçluk sistemi ile düzenli ve pozitif bir program hazırlanır, uygulanır ve takip edilir.

Seçkin Öğretmenler

Deneyimli öğretmen ve idareci kadromuzla eğitimde kalite ve başarıyı hedefliyoruz. kare vip olarak yeni ve yenilikçi bir oluşumun heyecanı ile dolu, her biri alanında edindikleri deneyimle tüm öğretmenlerimiz öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyor.

Sürekli İletişim

Çalışmalarının merkezinde öğrencilerimiz vardır. Yaptığımız tüm çalışmalarda esas olan; öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmış mutlu bireyler olarak topluma kazandırılmasıdır. Bu noktada en büyük yardımcılarımız kuşkusuz değerli velilerimiz ve öğretmenlerimizdir. başarının etkili ve nitelikli iletişimden geçtiğine inanıyoruz. Velilerimiz ve öğretmenlerimizle de sürekli iletişim halinde çalışmalarımızı yürütmekte olup, birlikte paylaşım zamanları oluşturmaktayız. bu amaçla çalışmalarımız her aşamasında günümüzün tüm teknolojik alt yapısı kullanılarak anlık olarak velilerimizle paylaşılmaktadır.

Kişiye Özel Yoğun Dersler

Kare Yıllık Çalışma Takvimi, bir akademik yıl boyunca öğretmen ve öğrencilerin yerine getirmekle sorumlu oldukları tüm görevlerin zaman planlamasının bulunduğu alandır. Takvim üzerinde, Yıllık Ders Planları ve Sınav Takvimi, kapsamlarıyla birlikte detaylı bir şekilde gösterilir. Kare akademik takviminin parçaları, esnek, ogrenci gereksinimlerine göre yıl içerisinde yapılan kurum içi toplantılarla güncellenir.
Hem okul derslerini hem de üniversite hazırlık konularını eğitim dönemine yayılmış, düzenli bir plan içinde uygulamanızı sağlayan Kare Yıllık Çalışma Takvimi, her bir dönemin ve öğrenci grubunun kendi özelliklerine ve önceliklerine göre yeniden şekillenir. Belirlenen eksiklikler ivedilikle giderilir.